تماس با بیمه سامان

تماس با بیمه سامان:ضمن تشکر از حسن توجه شما نسبت به خدمتگزاران خود،خواهشمند است جهت تماس با بیمه سامان و  پاسخگویی بهتر ،کلیه فیلدهای مورد نطر را تکمیل نمایید.پذیرای هرگونه پیشنهاد و نظرات سازنده شما عزیزان هستیم.

تماس با بیمه سامان

 

 

style>/*
نام و نام خانوادگی :
ایمیل:
آدرس سایت :
عنوان پیام:
پیام :

 

بیمه سامان شیراز

اهداف و چشم انداز بیمه سامان

چشم انداز بیمه سامان:

بیمه سامان تا سال ۱۴۰۰، با ایجاد حس اعتماد در فعالیت های خود و ارائه خدمات به مشتریان هدف و صنعت بیمه، سرآمد خواهد بود.

مأموریت بیمه سامان:

ارائه خدمات بیمه ای متنوع و با کیفیت به اشخاص حقیقی در منطقه خاورمیانه و کشورهای مشترک المنافع (CIS) با رویکرد نوآورانه.

ارزشهای محوری بیمه سامان :

• مشتری مداری

• خلاقیت و نوآوری

• تامین اعتماد و آرامش

• تعالی فردی و سازمانی

• پایبندی به اصول حرفه ای و اخلاقی

• کار تیمی و تعامل سازنده در درون سازمان

 یکشنبه, ۰۳ آذر ۱۳۹۸  ۱۰:۲۴  ۴۹۶

گروه مالی سامان

بیمه سامان:

شرکت بیمه سامان در تاریخ ۱۳۸۳/۱۱/۲۷ به منظور ارائه خدمات بیمه های بازرگانی در رشته بیمه‌های اموال، مسئولیت و اشخاص با سرمایه ۲۰۰ میلیارد ریالی منقسم به ۲۰۰ میلیون سهم با ارزش اسمی یک هزار ریالی در سازمان ثبت شرکتها با شماره ثبت ۲۴۱۰۵۹ ثبت شد و در تاریخ ۱۳۸۳/۱۲/۱۱مجوز فعالیت خود را در رشته های زندگی ، غیر زندگی و بیمه های اتکایی از بیمه مرکزی دریافت نمود و به‌ عنوان ششمین عضو گروه مالی سامان فعالیت خود را آغاز کرد.

بانک سامان:

بانک سامان به عنوان سومین بانک خصوصی کشور و اولین عضو گروه مالی سامان، تحت نظارت بانک مرکزی مرداد ماه ۱۳۸۱ با پیشینه اولین موسسه مالی و اعتباری کشور و با سرمایه اولیه ۲۰۰میلیارد ریال آغاز به کار کرد. از شروع فعالیت با توجه به نیاز مبرم کشور به تحول در زمینه صنعت بانکداری از سیستم بانکداری سنتی به بانکداری مدرن، ارائه خدمات بانکداری الکترونیکی را سرلوحه فعالیت بانکی خود قرار داده و در حال حاضر با سرمایه ۴۰۰۰میلیارد ریال، در کنار خدمات بانکداری رایج برای اولین بار در کشور در زمینه ارائه سرویسهای بانکداری الکترونیکی چون سامان کارت، اینترنت بانک، موبایل بانک، تلفن بانک و ارائه سیستمهای on- line بانکی گام برداشت.

آدرس وب سایت: www.sb24.com

پرداخت الکترونیک سامان:

شرکت پرداخت الکترونیک سامان با مشارکت بانک سامان و با هدف ارائه خدمات پرداخت الکترونیک، با تمرکز بر دو حوزه خدمات کارت و ایجاد شبکه فراگیر پذیرندگان کارت در سال ۱۳۸۲ تاسیس گردید. این شرکت با در اختیار داشتن امکانات سخت افزاری ونرم افزاری پیشرفته و بهره مندی از نیروهای متخصص و مجرب توانست به عنوان اولین( payment service provider) PSP) رسمی کشور مجوز فعالیت خود را از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۳۸۳ دریافت نماید. ماموریت ما ارائه خدمات پرداخت الکترونیک، با بالاترین کیفیت و ساده ترین کاربری، به صاحبان کسب و کار، شرکت ها، سازمانها ، دارندگان و پذیرندگان کارت در ایران است.

آدرس وب سایت: www.samanepay.com

دیگر اعضای گروه مالی سامان عبارتند از:

کارگزاری بانک سامان

اعتبار سنجی ایرانیان

شرکت صرافی سامان

پردازشگران سامان

ارتباطات ماهواره‌ای سامان

آفتاب تجارت سامان