جان باختگان صنعت بیمه بر اثر کرونا

بیمه و کرونا https://samanshiraz.ir

بیمه و کرونا در جنگ متقابل

تاکنون هفت تن از فرزندان صنعت بیمه به دلیل ابتلا به ویروس کرونا جان باختند

یاد و خاطره پاسداران حریم آرامش و امنیت در حافظه جمعی مردم ایران ماندگار خواهد شد

جانباختگان صنعت بیمه در مسیر سلامت آحاد جامعه و گسترش فضای امنیت و اطمینان در کشور خود را فدا کردند.

 به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی دکتر غلامرضا سلیمانی ضمن عرض تسلیت مصیبت جانباختگان صنعت بیمه در فرایند شیوع ویروس کرونا در کشور، از تمهیدات ویژه بیمه مرکزی برای تسهیل و تسریع در ارائه خدمات خبر داد و افزود: بخش مهمی از بار سلامتی شهروندان بر دوش صنعت بیمه است و از نخستین روزهای شیوع ویروس کرونا تا امروز در کنار شهروندان آسیب دیده و در معرض خطر  ایستاده ایم و همچنان به تکالیف قانونی و مسئولیت های اجتماعی خود عمل خواهیم کرد.

 رئیس کل بیمه مرکزی ضمن تشریح اقدامات نهاد ناظر و صنعت بیمه در روزهای اخیر خاطر نشان کرد: برقراری امنیت روانی و اقدامات سلامت محور برعهده یک نهاد خاص نیست و تمامی دستگاه‌های ذیربط باید با تلاش مضاعف و برنامه ریزی دقیق در کنترل این ویروس و کاهش آسیب های آن نقش آفرینی کنند.

 وی حمایت صنعت بیمه از کادر درمانی کشور را در این شرایط حساس از مهم‌ترین برنامه های بیمه مرکزی دانست و گفت: آمادگی کامل برای تامین نیازهای بهداشتی و درمانی راهکار اصلی خروج از بحران است و به یاری خداوند و در سایه همدلی مردم و هم افزایی دستگاههای اجرایی کشور از این بحران نیز گذر خواهیم کرد.

رئیس شورای عالی بیمه از جانباختگان این صنعت به عنوان قهرمانان ملی یاد کرد و افزود: یاد و خاطره پاسداران حریم آرامش، آسایش و امنیت مردم در حافظه جمعی ملت شریف ایران ماندگار خواهد شد.

 گفتنی است تاکنون هفت تن از خادمان ملت در صنعت بیمه کشور در هنگام خدمات رسانی به مردم شریف ایران بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست دادند.

فروشگاه انلاین بیمه سامان شیراز
بیمه سامان شیراز برگرفته از سایت بیمه مرکزی

Post Your Comment Here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.